ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman

Construcţia de autostrăzi pentru Moldova, prilej de acţiuni demagogice pentru opoziţia PNL, PMP, USR!
March 25, 2019
Solicit Comisie Parlamentară de Ancheta pentru Iohannis și Guvernul Orban!  Acuzația: „Zădărnicie în combaterea bolilor”, la presiune străină !
Solicit Comisie Parlamentară de Ancheta pentru Iohannis și Guvernul Orban! Acuzația: „Zădărnicie în combaterea bolilor”, la presiune străină !
April 12, 2020

ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman

ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman

Dragi nemțeni și romașcani,
Astăzi a avut loc la Roman Conferința Organizatiei Municipiale a PSD Roman, conferință condusă de Președintele PSD Neamț și al Consiliului Județean dl. Ionel Arsene.
Cu acest prilej cei peste 100 de membri prezenți au ales politicienii social democrați care vor conduce într-un nou mandat această organizație.

ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman
                       ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman  ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman

Le mulțumesc pe această cale colegilor care m-au nominalizat și susținut pentru a conduce în continuare Organizația noastră a PSD alături de președintele executiv dl. deputat Alexandru Rotaru.

 Deasemenea, astăzi a fost ales un nou Comitet Executiv, Birou și Vicepreședinții organizației, oameni serioși, unii chiar proaspăt alăturați echipei noastre și care doresc să își aducă contribuția lor pentru mai binele comunității noastre.
Le mulțumesc, în numele organizației PSD Roman, învitaților care au fost alături de noi astăzi, respectiv președintele Consiliului Județean domnul Ionel Arsene și foștii miniștri Răzvan Cuc și Dan Andrușcă alături de dna. senatoare Emilia Arcan. Menționez ca dl. Ionel Arsene a fost mereu alături de Organizația PSD Roman iar din funcția de Președinte al Consiliului Județean Neamț a fost alături și a susținut mereu interesele Romanului și ale romașcanilor. Acest lucru s-a văzut de-a lungul timpului prin investițiile derulate la Roman.
Sunt convins că alături de această echipă, înnoită și mai tânără, cu și mai multă putere de muncă, vom reuși să avem rezultate mai bune și șansa de a aduce o contribuție și mai marcantă în viața romașcanilor.

Mulțumesc celor care astăzi m-au învestit cu încrederea lor și m-au ales președinte al organizație Roman a Partidului Social Democrat !

ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman

ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman  ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman      ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman  ALEGERI PSD ROMAN ! Mulțumesc colegilor pentru reconfirmarea în funcția de Președinte PSD Roman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *